Кметът Живко Тодоров отличи с плакет ветераните на „Берое“ за шампионската титла
С победата „зелените“ прекъснаха 9-годишната хегемония на досегашния шампион ФК „Витоша“ (Бистрица) Кметът на Община Стара Загора Живко Тодоров посрещна днес в зала „П. Р. Славейков“ ветераните на ФК „Берое-1916“,…