Министър Юлиян Попов срещна експерти в дискусия по следващите стъпки за възстановяване на реките в София
Министърът на околната среда и водите Юлиян Попов проведе работна среща с представители на Столична община, експерти, архитекти и граждански организации, посветена на следващите стъпки за природно възстановяване на реките…