По повод 146 години Лясковец: бившият кмет инж. Димитър Дервишев дари юбилейната грамота от НСОРБ на Общината
По повод 146 години от обявяването на Лясковец за град се проведе среща на бивши управленци и почетни граждани на общината. Гостите бяха посрещнати от кмета Васил Христов, председателя на…