Надежда Бобчева: Подготовката за въвеждане на “замърсителят плаща” продължава в София
“Подготовката за въвеждане на “замърсителят плаща” продължава в София.” Това заяви зам.-кметът по екология на Столична община Надежда Бобчева в деня, в който изтича срокът за попълване на проучвателните декларации…