Столичната община организира обучения за медицински сестри и учители, свързани с диабета при децата
Столичната община организира специализирани обучения за медицински сестри и учители, работещи в детските градини, насочени към грижата за деца с диабет и контрола на гликемията. „Целта е да подобрим работата…